Kredyt inwestycyjny

Kredyt inwestycyjny jest to kredyt przeznaczony na realizowanie przez przedsiębiorstwo przedsięwzięć mających na celu powiększenie, odtworzenie i modernizację majątku trwałego (np. zakup, budowa, rozbudowa, modernizacja nieruchomości komercyjnych – sklepy, budynki biurowe, centra handlowe, lokale użytkowe, hotele, kamienice, zakup maszyn i urządzeń, środków transportu, wyposażenia, linii technologicznych), a także nabycie udziału przedsiębiorstwa.

Ze względu na ich specyfikę i długoterminowy charakter zobowiązanie bank uzależnia jego przyznanie od pozytywnej analizy finansowej kredytowanego przedsięwzięcia jak i samego przedsiębiorstwa.

Bank zazwyczaj wymaga wkładu własnego od firmy – w wielu przypadkach jest on ustalany indywidualnie. Maksymalny okres kredytowania wynosi 20 lat i jest on dostępny bez ograniczeń kwotowych,

Indywidualnie dopasowane kredyty inwestycyjne dla firm

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu pośrednictwa finansowego dla firm. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i szczegółowej wiedzy z zakresu procesów i procedur bankowych oraz przyznawania kredytów, z sukcesem pomagamy naszym Klientom w uzyskaniu korzystnych kredytów inwestycyjnych. Do każdej osoby i sytuacji finansowej podchodzimy indywidualnie, analizując szczegółowo potrzeby danego przedsiębiorstwa oraz dopasowując optymalną ofertę z szerokiej gamy banków, z którymi współpracujemy. Ponadto pomagamy Klientom w skompletowaniu niezbędnej dokumentacji oraz reprezentujemy ich w kontaktach z instytucją bankową.

Obsługujemy zarówno duże, jak i małe przedsiębiorstwa, a także jednoosobowe działalności gospodarcze. Siedziba naszej firmy mieści się w Ostrowie Wielkopolskim, ale obsługujemy Klientów również z dalszych miast i okolic, m.in. z Kalisza, Leszna, Kępna i innych miejscowości. Nie pobieramy żadnych opłat i należności z tytułu usług pośrednictwa kredytowego.

Uwaga nowość!

Finansowanie spółek z o.o. bez BIK prezesa i udziałowca – warunek spółka od minimum 24 miesięcy.

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas!