Profesjonalne usługi pośrednictwa kredytowego

Nasza firma świadczy kompleksowe, profesjonalne usługi z zakresu pośrednictwa kredytowego dla osób prywatnych i przedsiębiorstw. Nasze umiejętności i wiedza zdobyte podczas wielu lat pracy w branży kredytowej pozwalają na skuteczną pomoc naszym Klientom w uzyskaniu finansowania.

Specjalizujemy się w kredytach gotówkowych, konsolidacyjnych i dla rolników. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Szczegółowo analizujemy sytuację finansową, aby dopasować opłacalną ofertę kredytową. Nasza długoletnia współpraca z rzetelnymi i sprawdzonymi bankami umożliwia zaproponowanie finansowania na wyjątkowo korzystnych warunkach. Zapewniamy pomoc w zgromadzeniu niezbędnej dokumentacji oraz szybkie określenie wstępnej decyzji kredytowej. Działamy na terenie Kalisza, Ostrowa Wielkopolskiego i okolicznych miejscowości.

Szeroka oferta kredytów gotówkowych

Proponujemy szeroką gamę kredytów gotówkowych dla osób fizycznych, potrzebujących większych środków na dowolny cel. Oferujemy finansowanie w kwocie do 300 tys. zł brutto na aż 120 miesięcy, bez zabezpieczeń i konieczności wykazania historii kredytowej, jedynie w oparciu o historię rachunku bankowego. Zapewniamy niskie oprocentowanie i pewne, niezmienne warunki kredytowania. Świadczymy usługi pośrednictwa nawet dla osób z niską punktacją w BIK, dużą liczbą zapytań kredytowych i z opóźnieniami w spłacie obecnych lub poprzednich zobowiązań, z zarobkami w walucie obcej, nieakceptowanej przez banki oraz zatrudnionymi na podstawie umowy zlecenie, o dzieło czy umowy agencyjnej.

Polecane kredyty dla rolników

Wychodząc naprzeciw potrzebom osób z branży agrarnej, proponujemy kredyty na dowolny cel dla rolników, w wysokości nawet kilkuset tysięcy złotych, z długim okresem spłaty. Nasza oferta obejmuje m.in. kredyty na zakup maszyn, urządzeń, zwierząt hodowlanych, pasz, nawozów i gospodarstw rolnych. Oferujemy również kredyty bez zabezpieczeń, inwestycyjne na rozbudowę gospodarstwa oraz hipoteczne pod jego zastaw, a także kredyty konsolidacyjne z możliwością dobrania dodatkowej gotówki, przedłużeniem kredytowania i obniżeniem miesięcznych rat. Akceptujemy dochody z faktur, hektarów przeliczeniowych oraz dotacji unijnych. Dzięki kredytom dla rolników pozyskanych dzięki naszemu pośrednictwu, można w szybki sposób zdobyć środki skutecznie zwiększające wydajność i użyteczność gospodarstwa.

Oferta na kredyty konsolidacyjne

Nasza firma pośredniczy w uzyskaniu korzystnych kredytów konsolidacyjnych, pozwalających na połączenie wszystkich lub części zobowiązań kredytowych. Dzięki temu nasi Klienci zmniejszają ilość swych zobowiązań finansowych i mogą płacić jedną, niższą ratę w jednym banku, a także rozłożyć spłatę kredytu na dłuższy okres oraz, w przypadku takiej potrzeby, dobrać dodatkową sumę. Do konsolidacji można włączyć zarówno kredyty samochodowe, limity w rachunkach bieżących oraz na kartach kredytowych, jak też pożyczki gotówkowe, chwilówki i kredyty hipoteczne. Dzięki naszej pomocy, Klienci mogą w prosty i szybki sposób znacząco poprawić swoją kondycję finansową.

Zinteresowała Cię nasza oferta?

DARMOWA KONSULTACJA