Kredyty dla rolników

Prowadzisz gospodarstwo rolne potrzebujesz dodatkowej gotówki?
Odpowiadając na potrzeby naszych Klientów przygotowaliśmy ofertę również dla branży rolniczej.

Oferujemy:

  • kredyt na dowolny cel,
  • kredyt konsolidacyjny,
  • kredyt na zakup zwierząt hodowlanych,
  • kredyt na zakup maszyn i urządzeń,
  • kredyt na zakup gospodarstwa rolnego,
  • kredyt inwestycyjny na rozbudowę gospodarstwa,
  • pożyczkę hipoteczną.

Kredyty dla rolników bez uciążliwych procedur

Przygotowaliśmy ofertę, dzięki której rolnicy mogą w szybki i bezpieczny sposób uzyskać kredyt na wybrany cel. Ciągłe zmiany na rynku rolnym często wymagają nowych inwestycji. Ich pokrycie zagwarantuje dodatkowa gotówka. To idealne rozwiązanie na sfinalizowanie zakupu maszyn, zwierząt hodowlanych czy poprawę standardu zabudowań gospodarczych.

Niskie raty dla rolników

Dobrze wiemy, jak ważna w pracy na gospodarstwie jest oszczędność czasu i ekonomiczne planowanie wydatków. Proponujemy również możliwość połączenia wszystkich lub części zobowiązań, jakie posiadasz w innych instytucjach finansowych. Ze swojej strony zapewniamy jedną, niższą ratę, uczciwe oprocentowanie, a także opiekę przez cały czas trwania umowy.

Doświadczona obsługa

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu, jeśli potrzebujesz kredytu od pewnego pośrednika z okolic Kalisza oraz Ostrowa Wielkopolskiego. Przedstawimy Ci propozycję zgodną z Twoimi potrzebami i w jasny sposób zaprezentujemy warunki współpracy.

Pomożemy Ci zmniejszyć ilość zobowiązań kredytowych, obniżając wysokość rat miesięcznych, rozłożyć zobowiązanie na dłuższy okres kredytowania, a także jeśli jest taka potrzeba – dobrać dodatkową gotówkę.

Z nami poprawisz swoją kondycję finansową.

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas!