Kredyty konsolidacyjne

Ilość i konkurencyjność banków na rynku finansowym jest tak duża, że większość Klientów posiada kilka zobowiązań kredytowych w rożnych bankach. Zdajemy sobie sprawę, że przy ówczesnym tempie życia zdarza się nie dopilnować płatności na czas zwłaszcza, że zazwyczaj terminy platnosci i sposób opłaty rat bywają różne.

Wyjściem z tej sytuacji jest KREDYT KONSOLIDACYJNY. Założeniem kredytu konsolidacyjnego jest połączenie wszystkich lub części zobowiązań kredytowych w jedną niższą ratę. Do konsolidacji można włączyć:

  • Pożyczki gotówkowe,
  • Limity na kartach kredytowych,
  • Limity w rachunkach bieżących,
  • Kredyty samochodowe,
  • Kredyty hipoteczne,
  • Chwilówki.

Kredyt konsolidacyjny bez zbędnych formalności

Działamy na polskim rynku od wielu lat, dlatego doskonale znamy jego realia. Korzystając z proponowanych przez nas rozwiązań, otrzymasz możliwość spłaty gromadzonych latami zadłużeń przy pomocy jednej, uczciwej raty. Będzie niższa niż suma wszystkich objętych konsolidacją kredytów. Działamy w okolicy Ostrowca Wielkopolskiego oraz Kalisza, dlatego jeśli szukasz uczciwego pośrednika, skontaktuj się z nami i dowiedz, jakie możliwości przygotowaliśmy dla Ciebie. Gwarantujemy bezpieczny i sprawny przebieg całego procesu oraz wyjaśnienie wszelkich wątpliwości.

Komfortowy sposób na spłatę zobowiązań

Jedna rata jest zdecydowanie bardziej wygodna niż stałe kontrolowanie kilku czy kilkunastu spłat. Nie musisz martwić się, że zapomnisz o opłaceniu któregoś ze zobowiązań i zaoszczędzisz sporo czasu, który do tej pory upływał na dopełnianiu formalności. Dzięki naszym kredytom konsolidacyjnym możesz spożytkować go na realizację marzeń oraz bieżących potrzeb, dzięki dodatkowym pieniądzom.

Pomożemy Ci zmniejszyć ilość zobowiązań kredytowych, obniżając wysokość rat miesięcznych, rozłożyć zobowiązanie na dłuższy okres kredytowania, a także jeśli jest taka potrzeba – dobrać dodatkową gotówkę.

Z nami poprawisz swoją kondycję finansową.

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas!