null

OFERTADLA CIEBIE

Oferujemy pełen przekrój usług i produktów dla osób fizycznych

null

OFERTADLA FIRMY

W naszej ofercie znajdują się także produkty dla firm i przedsiębiorstw

null

OFERTA
HIPOTECZNA

Udzielamy długoterminowych kredytów z zabezpieczeniem hipotecznym

null

OFERTA
INDYWIDUALNA

Nie znalazłeś interesujących produktów na stronie? Skontaktuj się z nami!

Pośrednictwo kredytowe Milicz

Jedną z kluczowych lokalizacji obsługiwanych przez nasze pośrednictwo finansowo-kredytowe jest miasto Milicz. Na terenie miejscowości obsłużyliśmy już setki Klientów, zapewniając im dostęp do niezwykle atrakcyjnych produktów bankowych oraz wspierając ich podczas całego procesu pozyskiwania dodatkowych środków.

Jeśli chodzi o Milicz, na naszą podstawową ofertę składają się przede wszystkim kredyty gotówkowe oraz konsolidacyjne. Jednocześnie zapewniamy również kompleksową pomoc w uzyskaniu pożyczek inwestycyjnych dla firm i rolników, a także w zaciąganiu kredytów hipotecznych.

Pozyskiwane przez nas produkty finansowe charakteryzują się m.in.:

  •  długim okresem kredytowania,
  •  niskim oprocentowaniem,
  •  brakiem konieczności ustanawiania zabezpieczeń dla kwot obejmujących nawet do 200 tysięcy złotych,
  •  zminimalizowaną ilością wymaganych do dopełnienia formalności.

Nasz zespół miał okazję współpracować z największymi polskimi instytucjami bankowymi, co pozwoliło nam zgromadzić olbrzymią liczbę wartościowych kontaktów, pomocnych podczas pozyskiwania atrakcyjnego finansowania dla naszych Klientów.

Pomagamy niezależnie od sytuacji finansowej

Milicz to miasto, w obrębie którego doskonale orientujemy się w zasadach, jakimi kierują się działające na lokalnym rynku instytucje, przyznając pożyczki oraz kredyty. Niezależnie zatem od tego, jak prezentuje się Twoja sytuacja materialna, podejmując współpracę z naszą firmą zawsze możesz liczyć na fachowe wsparcie oraz pełne zaangażowanie z naszej strony.

Na przestrzeni lat przepracowanych w tej branży, niejednokrotnie udało nam się pomóc Miliczanom, którym banki odmawiały przyznania kredytów ze względu na niską punktację w BIK-u, odnotowujących regularne opóźnienia w spłatach rat, zarabiających w nieakceptowalnej dla instytucji bankowych walucie czy też posiadających nieatrakcyjną dla nich formę uzyskiwania dochodu (np. umowę o dzieło).

Jeśli jesteś z okolic Milicza i zainteresowała Cię nasza oferta, serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się z jej szczegółami, dostępnymi w pozostałych sekcjach witryny.