null

OFERTADLA CIEBIE

Oferujemy pełen przekrój usług i produktów dla osób fizycznych

null

OFERTADLA FIRMY

W naszej ofercie znajdują się także produkty dla firm i przedsiębiorstw

null

OFERTA
HIPOTECZNA

Udzielamy długoterminowych kredytów z zabezpieczeniem hipotecznym

null

OFERTA
INDYWIDUALNA

Nie znalazłeś interesujących produktów na stronie? Skontaktuj się z nami!

Eksperio – skuteczne pośrednictwo w usługach kredytowych

Oferta naszej firmy koncentruje się na profesjonalnym pośrednictwie w sprawach kredytowych i pożyczkowych, a z oferowanego pośrednictwa mogą skorzystać zarówno Klienci indywidualni, jak i biznesowi. Pozostajemy do Twojej dyspozycji w kilku miastach województwa wielkopolskiego i dolnośląskiego, przy czym jeden z najważniejszych obszarów naszej działalności stanowi miasto Rawicz.

Doskonale znamy lokalny rynek usług finansowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie przygotować dla wyczerpujące oferty uwzględniające najlepsze, aktualnie dostępne rozwiązania kredytowe. Dodatkowo Klienci, którzy zdecydują się na nawiązanie współpracy z naszą firmą, mogą być pewni profesjonalnej obsługi i zaangażowanej postawy specjalistów. Zawsze zależy nam przede wszystkim na osiągnięciu wspólnego sukcesu, jakim jest uzyskanie kredytu lub pożyczki. Portfolio pomyślnie sfinalizowanych projektów w wiarygodny sposób świadczy o tym, że w Rawiczu jesteśmy jednymi z najskuteczniejszych pośredników w zakresie usług kredytowych.

Kompleksowe wsparcie w formalnościach związanych z kredytem

Pomagamy naszym Klientom w płynnym przeprowadzeniu całego procesu związanego z pozyskaniem środków finansowych. Zajmujemy się sporządzaniem i weryfikowaniem dokumentacji, kontaktujemy się z instytucjami państwowymi i firmami prywatnymi w celu zdobycia dodatkowych dokumentów, uczestniczymy w negocjacjach z bankami. Klienci poprzez współpracę z nami zyskują więc profesjonalne wsparcie w staraniach o kredyt. Co ważne, świadczone przez nas pośrednictwo dotyczy szerokiego wachlarza instrumentów finansowych.

Oferujemy pomoc w uzyskaniu m.in. następujących kredytów i pożyczek:

  • hipotecznych (np. na zakup gruntu, siedliska, mieszkania w stanie deweloperskim lub z rynku wtórnego),
  • firmowych (np. inwestycyjne, dla osób wykonujących wolny zawód),
  • konsolidacyjnych (organizujemy połączenie np. chwilówek i kredytu hipotecznego, jednocześnie starając się o obniżenie raty),
  • dla rolników (np. na kupno nowych maszyn rolniczych),
  • gotówkowych (także dla Klientów, którzy posiadają niekorzystną historię w BIK).