ALICJA WULBACH

Delimiter Image

kilka słów o mnie...

Nazywam się Alicja Wulbach i od 12 lat zajmuje się finansami, które były moją pasją jeszcze zanim stały się moim zawodem.

Już jako nastoletnia dziewczyna marzyłam o pracy w banku (chociaż nie do końca zdawałam sobie sprawę jak to wygląda w praktyce 🙂 ). W głowie cały czas miałam cytat Victora Hugo: “Nic nie tworzy przyszłości tak, jak marzenia”, więc przystąpiłam do ich realizacji.

Ukończyłam Wyższą Szkołę Bankową w Poznaniu na kierunku finanse i rachunkowość, a następnie studia podyplomowe z zakresu wyceny nieruchomości.

Swoje pierwsze kroki zawodowe stawiałam u boku mojego Taty, w sektorze ubezpieczeń oraz na rynku finansowym, w jednym z największych krajowych banków.

Doskonale pamiętam uczucie kiedy doprowadziłam do udzielenia pierwszego kredytu hipotecznego mojemu klientowi – niezapomniana euforia, szczęście i pewność, że to właśnie tym chce się zajmować w życiu – jak pomyślałam, tak zrobiłam. 🙂

Skoncentrowałam swoje działania właśnie na kredytach hipotecznych – obecnie jako pośrednik kredytowy znajduje się na liście komisji nadzoru finansowego, a to wszystko po to, aby moi Klienci uzyskali nie tylko atrakcyjne, ale przede wszystkim bezpieczne dofinansowanie, które pomogą spełnić ich marzenia.

Jako urodzony organizator zawsze mam w głowie plan B na wypadek, gdyby bank zaskoczył nas negatywnie swoją decyzją lub pojawiły się nieplanowane trudności mogące wpłynąć na decyzję kredytową.

Doskonale zdaje sobie sprawę, że kredyt hipoteczny to jedna z trudniejszych i bardziej stresujących decyzji, które podejmujemy w ciągu całego naszego życia, dlatego jestem tu od tego aby ściągnąć ten ciężar z Twoich ramion i pomóc Ci przejść przez ten proces spokojnie i bez stresu.

Jeśli odwiedziłeś moją stronę (za co bardzo Ci dziękuję!) to pewnie szukasz osoby, która pomoże przeprowadzić Cię przez cały proces kredytowania i wyjaśni wszystkie zagmatwane kwestie związane z bankowością.

Wiem, że wybranie opiekuna który przeprowadzi Cię przez ten skomplikowany proces nie jest prostym zadaniem, dlatego zapraszam Cię na bezpłatną konsultację, która do niczego Cię nie zobowiązuje.

Wystarczy, że wypełnisz formularz, a ja skontaktuje się z Tobą aby umówić się na rozmowę w dogodnym dla Ciebie terminie.

chcę porozmawiać

Delimiter Image