Eksperio Alicja Wulbach

Bezpłatne konsultacje kredytowe

Opowiedz mi o swoich potrzebach i wybierz kredyt bez zmartwień.

Skuteczny plan na Twój kredyt

Planujesz wziąć kredyt hipoteczny, ale nie wiesz jak go ugryźć?

Pora poznać się bliżej!

Rynek finansowy, a w tym oferty kredytowe to nieustannie galopująca machina. Nic więc dziwnego, że nie wiesz, od czego zacząć. Konsultacja kredytowa jest niezbędnym, ale również niezobowiązującym etapem, podczas którego jako ekspert finansowy zaznajomię się z Twoimi potrzebami.

Na spotkaniu tym określona zostaje Twoja zdolność kredytowa, przekładająca się na cel kredytu. Pokazuję Ci również jakie banki możesz wziąć pod uwagę przy złożeniu wniosku kredytowego i przedstawiam Ci ich ofertę. Gdy któraś z propozycji okaże się korzystna, przybliżam Ci listę niezbędnych dokumentów, bez których nie ruszymy z miejsca. Pozostałe procedury należą do mnie.

Przedstawię Ci ofertę wielu produktów finansowych

Jako ekspert kredytowy niezwiązany z żadnym bankiem, zapoznam Cię bezstronniczo od podstaw z wszelkimi niuansami kredytowymi. Konsultacje kredytowe dopasowuję do Twoich możliwości i ram czasowych. Mogą się one odbyć zdalnie, jak i stacjonarnie w moim biurze przy dobrej kawie lub w wybranym przez Ciebie miejscu. Chętnie porozmawiam z Tobą na temat:

Kredytu hipotecznego na zakup lokalu bądź domu na rynku wtórnym

Kredytu hipotecznego na remont nieruchomości

Kredytu hipotecznego na budowę i rozbudowę domu

Kredytu konsolidacyjnego z zabezpieczeniem na nieruchomości

Kredytu hipotecznego na zakup lokalu bądź domu na rynku pierwotnym

Kredytu w programie mieszkaniowym #naStart

Kredytu refinansującego, który ma za zadanie obniżyć koszt Twojego kredytu

Pożyczki hipotecznej

Kredyty Ostrów Wielkopolski

Jesteś w profesjonalnych rękach

Jako ekspert kredytowy jestem wpisana na listę pośredników kredytów na stronie urzędu KNF. Ponadto zostałam rekomendowanym ekspertem kredytowym na największej grupie kredytowej w mediach społecznościowych dotyczących kredytów hipotecznych. Od kilkunastu lat zajmuję się pośrednictwem w uzyskaniu dla Ciebie najkorzystniejszego kredytu hipotecznego spośród największych banków komercyjnych w Polsce.

Masz pytania?

Napisz do mnie!

Scroll to Top